picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

Klimatyzacja śląsk, sprawdzona firma ?

Klimatyzacja śląsk, sprawdzona firma ?

Chcę założyć instalację klimatyzacyjną do biura. Zależy mi na firmie, u jakiej będę mógł nabyć urządzenie, niemniej jednak również zamówić montaż klimatyzacji. Najlepiej kogoś ze sląska. Może polecacie kogoś?

doprzodu00

Posty: 10

 
Niespodzianki też miałem z pewnym serwisem klimatyzacji ze śląska. Przyszedł gość nic praktycznie nie ruszył, a kasę wziął i to nie małą, dlatego też jestem na etapie poszukiwań fachowca z prawdziwego zdarzenia.

chanok

Posty: 20

 
Osobiście korzystałem z ich usług, dokładnie montażu klimatyzacji na śląsku. Bardzo rzetelny usługodawca. W moim wypadku był to bardziej profesjonalny projekt do biura, do sporej ilości pomieszczeń. Mogę polecić, bo sprzęt działa u nas niezawodnie i wcale nie kosztuje nas to dużo. Ważne żeby właśnie dostosować instalację do konkretnych potrzeb.

irek1981

Posty: 23

 
No można się pośmiać, jak tacy pseudofachowcy przychodzą, niekiedy człowiek wie więcej od nich, bo sprawa go dotyczy :) Też szukałem swego czasu kogoś konkretnego od klimatyzacji na śląsku. Nie chodziło o montaż, a o naprawę i poważnie był problem. Teraz każdy może nazwać się fachowcem od klimy, ale zrobić nie ma komu.

Ptaszyna

Posty: 9

 
No można się pośmiać, jak tacy pseudofachowcy przychodzą, niekiedy człowiek wie więcej od nich, bo sprawa go dotyczy :) Też poszukiwałem swego czasu kogoś konkretnego od klimatyzacji na śląsku. Nie chodziło o montaż, a o naprawę i poważnie był problem. Teraz każdy może nazwać się fachowcem od klimy, niemniej jednak zrobić nie ma komu.

tyuMer

Posty: 15

 
Do nich można bez baw się udać. Też miałem podobne problemy i pomogli. To niezmiernie dobra firma https://ronter.pl serwis klimatyzacji ze śląska z szeroką ofertą usług. U nich zakupisz też klimatyzacje różnych producentów. Ceny mają rozsądne, więc sam skorzystałem.

Szkolaa24

Posty: 19

 
Nie bez znaczenia jest fakt, jaki serwis klimatyzacji na śląsku wybierzesz. Są i tacy, co guzik umieją. Poważne oferty można jednak odróżnić od tych mniej fachowych. Ja należę do tych, którzy wolą dopłacić i mieć :)

Krakus

Posty: 12

 
Miałem okazję na własnej skórze przekonać się, czym jest oszczędzanie :) Nie zamówiłem żadnego serwisu klimatyzacji ze śląska, bo uważałem, że sam sobie poradzę. Tak poczyściłem, że konkretnie namieszałem :) Później i tak musiałem zamawiać fachowców do domu. Od razu warto zlecić sprawę fachowcom.

Maciejoo

Posty: 10

 
Na razie nie stać mnie na klimatyzację, ale wiem, że nie jest to już tak drogi produkt jak kiedyś. Na śląsk nie mam daleko, to może skorzystam z nich właśnie :) ale cena będzie chyba decydującym kryterium.

MiSER

Posty: 7