picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

Tłumacz przysięgły rumuńskiego, jaki???

Tłumacz przysięgły rumuńskiego, jaki???

Hejka. Myślicie, że tłumacz przysięgły rumuńskiego będzie w stanie przygotować dla mnie przekład aktu notarialnego?

elaela00

Posty: 14

 
Mnie tłumacz rumuński zawsze kojarzył się ze starszą panią siedzącą za biurkiem. Jakie było moje zdziwienie, gdy odwiedziłem takie biuro w celu zlecenia przekładu. Chcę przychodzić tam jeszcze częściej.

Alaneq

Posty: 18

 
To jasne, iż tłumacz rumuński z warszawy będzie miał większe możliwości na wybicie się i zdobywanie coraz to ciekawszych zleceń, bowiem to większy rynek.

Jasio

Posty: 18

 
Jestem przekonana, że dobry tłumacz rumuński podejmie się każdego zadania. Podobnie jest z http://www.tlumaczeniarumunski.pl.

Nigdy nie mogłem narzekać.

dominikk5

Posty: 10

 
Pracę tłumaczom języka rumuńskiego w pewnym sensie odbierają darmowe translatory dostępne w Internecie. Tylko jakość tych tłumaczeń nie jest najwyższa.

mniszekk

Posty: 11

 
Z tego co mi się wydaje, to żeby pracować jako tłumacz przysięgły rumuńskiego, musimy znać nie tylko perfekcyjnie język, ale posiadać wyższe wykształcenie. Później bierze się udział w egzaminie państwowym. Składa się on z dwóch części (pisemna i ustna). Następnie otrzymuje się wpis i można rozpocząć pracę.

Bączeak

Posty: 16

 
Chyba nikt nie ma wątpliwości, że dobry tłumacz rumuński musi kochać to, co robi. Powinien także mieć szerokie zainteresowania. Nie wyobrażam sobie bowiem zlecenia przekładu tekstu o zwierzętach komuś, kto nie ma o tych stworzeniach zielonego pojęcia. Dlatego też przed wyborem usługodawcy, dużo rozmawiam.

Alibas67

Posty: 19

 
Zarobki tłumacza zależne są od typu wykonywanych zadań oraz miasta, w którym świadczy swoje usługi. Trudno albowiem zestawić zarobki tłumacza rumuńskiego z warszawy z tym, który tłumaczenia przygotowuje dla mieszkańców Pułtuska, nie umniejszając nikomu.

Cybooor

Posty: 20

 
Trzeba być rzeczywiście zdolnym, aby chwilę po skończeniu studiów pracować jako tłumacz przysięgły rumuńskiego. Jestem zaskoczony, albowiem pewnych rzeczy nie da się przeskoczyć, a tym niezwyklej egzaminów państwowych z poziomu znajomości języka rumuńskiego.

jonek91

Posty: 19