picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

Biura tłumaczeń w Warszawie, gdzie się udać?

Biura tłumaczeń w Warszawie, gdzie się udać?

Hejka.

Z jakich biur tłumaczeń w Warszawie mieliście okazję korzystać? Chciałbym przede wszystkim poznać Wasze opinie i doświadczenia z nimi związane.

mniszek5

Posty: 14

 
Odnosząc się do Waszych pytań tłumaczenia pisemne ceny mają rzeczywiście zróżnicowane. W olbrzymim mieście zaskoczyłem się mega stawkami, niemniej jednak w mniejszym mieście były one zdecydowanie niższe, ale zarówno… negocjowalne. Prościej zarówno otrzymać tłumaczenie ekspresowo.

miner23

Posty: 12

 
Interesowała mnie niedawno agencja tłumaczeń w Warszawie. Zależało mi na usługach profesjonalistów, którzy bez problemu przetłumaczyli by specjalistyczne dokumenty. Chodziło o dokumentację techniczną.

Na szczęście udało mi się to wykonać w Warszawie w rozsądnej cenie.

Garguł12

Posty: 15

 
U mnie funkcjonuje kilkanaście firm, które działają jako agencje tłumaczeń. Moim priorytetem było przede wszystkim znalezienie sprawdzonego partnera, który będzie mi dostarczał regularnie tłumaczenia dokumentów, które przywiozę z zagranicy. Póki co nie podjąłem decyzji.

Dagmara87

Posty: 27

 
U mnie funkcjonuje kilkanaście firm, jakie działają jako agencje tłumaczeń. Moim priorytetem było przede wszystkim znalezienie sprawdzonego partnera, który będzie mi dostarczał regularnie tłumaczenia dokumentów, jakie przywiozę z zagranicy. Póki co nie podjąłem decyzji.

BBGGRR2

Posty: 18

 
Z bardzo atrakcyjnym cennikiem tłumaczeń pisemnych spotkałem się, gdy znalazłem ofertę http://tlumaczeniaekspresowe.pl/pisemne.html. Skorzystałem z ich usług póki co zaledwie jeden raz, ale jestem bardzo zadowolony z podejścia do klienta, a także pełnego profesjonalizmu przy wykonywaniu tłumaczeń.

Polecam serdecznie wszystkim :)

Cigerko

Posty: 13

 
Polecam wszystkim biuro tłumaczeń, które posiada dobre referencje od klientów. Wydaje mi się, że to jest najlepsza rekomendacja do tego, aby skorzystać z ich usług.

Czasami najpierw sprawdzałem opinie o biurze tłumaczeń, a dopiero później jego ceny.

Tomcio

Posty: 22

 
Mam świadomość, że agencja tłumaczeń może zaoferować mi bardzo zróżnicowane stawki. Czasami wyższych opłat wymagają specjalistyczne tłumaczenia, które mogą obejmować teksty prawne, medyczne lub techniczne. Tłumaczyłem pewne dokumenty z koreańskiego – kosztowało mnie to naprawdę srogo.

Różyczka

Posty: 20