picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

szkolenia bhp katowice, oferta

szkolenia bhp katowice, oferta

Tak się zastanawiam czy w ogóle bezpieczeństwo i higiena pracy jest przestrzegane w Polsce? Jakie macie doświadczenia w tej kwestii i się pochwalicie?

Facio

Posty: 6

 
Według mnie to na takich szkoleniach jest niezmiernie nudno, bowiem ciągle mamy to samo. Już mi się nie chce na to chodzić, ale muszą wiecej się pojawiam wówczas, kiedy chce tego pracodawca.

RufleX

Posty: 3

 
Jeśli nie chcesz szukać, a interesuje Cię bhp w Katowicach to mam rozwiązanie. Wystarczy wejść na stronę http://www.bezpiecznie-w-pracy.pl/kontrola-z-inspekcji-pracy/bhp-w-roznych-regionach-kraju/ i jest oferta.

Lalka

Posty: 14

 
Odbywam szkolenia bhp w Katowicach i akurat pracuje, jako kierowca także nie ma tutaj różnicy czy to centrum kraju czy inny region. Na pewno w przypadku górnictwa jest to całkowicie, co innego, ale u mnie nie.

Azazel412

Posty: 4

 
U nas szkolenia nic nie dają, albowiem każdy siedzi i myśli o wszystkim poza tym, co ma na szkoleniu. Na nieszczęście potem to jest niebezpieczne dla pracowników, ale ludziom wszystkiego przetłumaczyć się nie da. Takie życie.

Dziadek

Posty: 16

 
Znajdziesz na spokojnie usługi bhp w Katowicach, bo firm, jakie przy kopalniach pracują jest niezwykle dużo. Wystarczy trochę poszukać, a trafisz na to, co Cię zainteresuje.

Lupusx

Posty: 9

 
Moje doświadczenia są takie, że jeśli chodzi o bezpieczeństwo i higiena pracy to szef mocno się do tego przykłada. Pracujemy przy maszynach gdzie jedna nieuwaga może kosztować stratę palców albo ręki, wobec tego nie ma się, co dziwić z takiego podejścia.
Szkolenia, jakie są planowane u nas są sensowne i ciekawe, wobec tego u nas każdy słucha. Według mnie znaczące jest właściwe podejście do tego tematu, a wówczas osoby, jakie mają słuchać są zainteresowane. Trzeba wybrać kogoś, kto wie jak podejść osoby na szkoleniu i wówczas jest dobrze.

gruszeczka45

Posty: 5

 
Na śląsku przykładamy wiele uwagi to szkoleń, bowiem pracujemy w górnictwie i na nieszczęście tutaj jeden błąd może być dla nas i naszych kolegów niezwykle kosztowny. To, wobec tego my nie siedzimy na szkoleniach i nic nie robimy tylko słuchamy, po to jest szkolenie.

Batiatus

Posty: 5

 
Na szkoleniach to jest tak, że jedni bujają w obłokach, a inni będą słuchać. Później jest tak, że Ci, co słuchali ratują życie tym, co nie robili wtedy nic. Sam się już o tym kiedyś przekonałem, dlatego radze słuchać, robić notatki i powtarzać sto razy to samo, a wtedy wchodzi nam to w nawyk i wiemy, co mamy robić, kiedy jest kryzysowa sytuacja.

Modniś

Posty: 10

 
Moje doświadczenia są takie, że jeśli chodzi o bezpieczeństwo i higiena pracy to szef mocno się do tego przykłada. Pracujemy przy maszynach gdzie jedna nieuwaga może kosztować utratę palców albo ręki, dlatego nie ma się, co dziwić z takiego podejścia.
Szkolenia, które są organizowane u nas są sensowne i ciekawe, dlatego u nas każdy słucha. Według mnie istotne jest odpowiednie podejście do tego tematu, a wtedy osoby, które mają słuchać są zainteresowane. Trzeba wybrać kogoś, kto wie jak podejść osoby na szkoleniu i wtedy jest dobrze.

Radziu

Posty: 9