picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

idealne tętno bieganie, gdzie znajdę ?

idealne tętno bieganie, gdzie znajdę ?

Gdzie znajduję kalkulator BMI, bo chce sprawdzić czy przypadkiem nie mam zbyt wiele kilogramów w stosunku do wzrostu?

Gucio

Posty: 2

 
Korzystałem z kalkulatora biegowego i u mnie działa to niesłychanie dobrze. Akurat ja długodystansowcem nie jestem i wystarcza mi pięć kilometrów, niemniej jednak określiłem tempo i wiem ile czasu trzeba, aby przebiec ten odcinek drogi.

DobreSlowo

Posty: 5

 
Dla mnie bieganie jest bardzo ważne. Nie musi to być dystans zbyt długi. Nie trzeba przecież też biegać bardzo szybko. Chodzi o to, aby się ruszać, bo wtedy są z tego same pozytywne efekty. Zdrowie mamy jedno, dlatego warto ważne jest, aby zadbać o nie.

Tomcio

Posty: 22

 
Takie kalkulatory można znaleźć przez Internet. Nie zajmuje to wiele czasu, dlatego warto sprawdzić swoją wagę. Wtedy wiemy jak dużo pracy nas czeka nad sobą.

Dzidzia

Posty: 5

 
Korzystam z kalkulatora BMI ze strony https://www.runisfun.eu/kalkulator-BMI i jestem bardzo zadowolony. Działa bardzo dobrze i pokazuje prawidłowe dane o wadze.

Fanatyk

Posty: 4

 
Według mnie trzeba się skupić, na jakości powietrze i bieganiu, bo to bardzo ważne. Smog zabija wiele osób, dlatego biegnie w mieście gdzie warunki są słabe nie jest najlepsze. Można sobie dla danej miejscowości ściągnąć specjalne raporty i wtedy wiemy, jaka jest podłoga.

Dyduś45

Posty: 13

 
Takie kalkulatory można odszukać przez Internet. Nie zajmuje to sporo czasu, dlatego należałoby sprawdzić swoją wagę. Wtedy wiemy jak wiele pracy nas czeka nad sobą.

madDog

Posty: 21

 
Dla mnie bieganie jest niezmiernie znaczące. Nie musi to być dystans zbyt długi. Nie trzeba przecież też biegać niezmiernie prędko. Chodzi o to, aby się ruszać, bowiem wtedy są z tego same pozytywne efekty. Zdrowie mamy jedno, zatem warto znaczące jest, aby zadbać o nie.

bruklin187

Posty: 10

 
Biegać za mocno nie lubię, dlatego nie za niezmiernie pomogą w szukaniu kalkulatora biegowego. Niekiedy jakiś spacer i tyle. Akurat mam to szczęście, iż nie ważę zbyt wiele i mogę jeść, co chce. Wszyscy mi tego zazdrosną.

Julian

Posty: 5

 
U mnie kalkulator BMI wskazał wagę prawidłową, natomiast cały czas człowiek musi się pilnować. Niewiele trzeba, aby wejść w nadwagę, a potem jest już o mnóstwo, mnóstwo z trudem.

Babeczka

Posty: 6