picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

salon kosmetyczny kraków, oferta ?

salon kosmetyczny kraków, oferta ?

Czy chodzicie do salonu kosmetycznego Muneca? Podobno zapewniają tam doświadczone zabiegi. Zależy mi na liposukcji. Jak coś wiecie na ten temat, napiszcie. Chciałabym mieć pewność co do salonu :0

Namo

Posty: 8

 
Nie ma porównania, jeśli weźmiemy pod uwagę zabiegi u kosmetyczki w Krakowie z tymi, które robimy sobie w domu nawet przy użyciu sprzętu. Chodzę regularnie do roku czasu na oczyszczanie i teraz widzę efekty.

miszekkk5

Posty: 13

 
Myślałam o tym, żeby skorzystać z jakiegoś takiego profesjonalnego zabiegu, ale musiałabym być pewna, że to dobra kosmetyczka w Krakowie. Dużo słyszałam, że takie zabiegi potrafią narobić więcej szkody niż pożytku.

Boss

Posty: 14

 
Też dużo dobrego słyszałam o Muneca. Mają niezmiernie dobry sprzęt i doświadczonych pracowników. Koleżanka wykonywała u nich jakiś doświadczony zabieg na twarz. Efekt jest świetny, przebarwienia niewidoczne :) też się wybieram :D

Zeetttt2

Posty: 18

 
Od dłuższego czasu korzystam z usług Muneca w Krakowie www.munecakrakow.pl. Uważam, że to bardzo dobry salon kosmetyczny, który ma wystarczająco wiele profesjonalnych zabiegów.

duduś34

Posty: 18

 
Myślałam o tym, żeby skorzystać z jakiegoś takiego fachowego zabiegu, lecz musiałabym być pewna, że to dobra kosmetyczka w Krakowie. Dużo słyszałam, że takie zabiegi potrafią narobić wiecej szkody niż pożytku.

stopiw7

Posty: 17

 
Ze 100 zł trzeba się liczyć, ale to i tak według mnie nieduża kwota za zabieg mikrodermabrazji diamentowej w profesjonalnym salonie urody w Krakowie. Zanim podjęłam decyzję co do kosmetyczki, sprawdziłam opinie, bo to w końcu twarz i bałam się, że mogę natknąć się na pseudofachowca :)

Laleczka

Posty: 10