picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

Kajaki Roztocze, proszę o pomoc!

Kajaki Roztocze, proszę o pomoc!

Nigdy jeszcze nie byłem na spływie kajakowym po Tanwi a niesłychanie lubię pływać na kajaku. Czy jeżeli posiadam już doświadczenie to rzeka ta będzie dobrym wyborem?

wieszdo87

Posty: 8

 
Informacja o konieczności posiadania sporej siły aby poradzić sobie na spływie jest kompletną brednią. Tak naprawdę w ogóle nie potrzebujesz siły do tego aby dać sobie radę podczas spływu.

miasto13

Posty: 14

 
Sam już wielokrotnie pływałem na kajakach po Tanwie i zdecydowanie polecam Ci tę rzekę na początek. Widoki podczas pływania są naprawdę przepiękne i z pewnością będziesz wspominał je przez długi czas.

raptofil

Posty: 23

 
Jeżeli chodzi o spływ kajakowy po Tanwie to godna polecenia jest firma: http://www.splywytanew.pl, wiele razy brałem udział w spływach organizowanych przez tę firmę i bardzo je polecam.

nnn2

Posty: 19

 
Po pierwsze powinieneś zapomnieć o swoich obawach bowiem spływy kajakowe nie są wcale niebezpieczne a ryzyko wypadnięcia z kajaku jest rzeczywiście niezwykle niewielkie.

Marioleczka

Posty: 12

 
Jeżeli urlop zamierzasz spędzić w domu to jest to moim zdaniem najgorsze wyjście. Tani i dostarczający mnóstwa radości jest bowiem spływ kajakowy na Tanwie.

udziec

Posty: 15

 
Jeżeli będziesz przestrzegał wszystkich zasad, które zostaną Ci uprzednio przedstawione to podczas spływu po Tanwie nic Ci się nie stanie. Zasady są niemniej jednak niesłychanie proste i nie powinieneś mieć kompletnie żadnego problemu ze zrozumieniem ich ani zapamiętaniem. Nie musisz się więc bać o to, że cokolwiek Ci się stanie.

Posty: 9