picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

Kraków kominki, jaki sklep ?

Kraków kominki, jaki sklep ?

Czy można zamówić kominki w Krakowie ze sklepu i firma to wszystko przyjedzie i zamontuje? Byłoby dobrze gdyby mi doradzili, co powinienem dla siebie wybrać.

aliotos

Posty: 1

 
Byłem w sklepie z kominkami w Krakowie i mają tam dużo przeróżnych wkładów. Mnie akurat interesował mały kominek bez żadnych rozprowadzeń. Sporo nie kosztował, a w cenie była jeszcze doświadczona instalacja i montaż.

Zdrówko87

Posty: 25

 
Zamówiłem ostatnio kominek z montażem w Krakowie i firma szybko przyjechała żeby mi pomóc. Wybrałem optymalne rozwiązanie dla siebie, dlatego jestem bardzo zadowolony. Według mnie to była najbardziej atrakcyjna oferta z kominkami na rynku.

mniszko

Posty: 4

 
Mnie się bardzo podoba wkład kominkowy gazowy z Krakowa, który znalazłem w jednej z firm. Pięknie się prezentuje i co ważne jest o wiele łatwiejszy w obsłudze.

Januszek

Posty: 4

 
Firma, która oferuje montaż kominków w Krakowie robi to naprawdę bardzo profesjonalnie. Znajomy korzystał z takiej oferty i jest naprawdę bardzo zadowolony. Przyjechali i w kilka godzin całość była gotowa. Miał w cenie jeszcze naukę tego jak kominek obsługiwać, dlatego warto z takiej oferty skorzystać.

Ciapek

Posty: 3

 
Oferty z wkładami kominkowymi powietrznymi w Krakowie odszukałem na http://sprawdzamykominki.pl. Ta firma spełniła wszystkie moje żądania. Naprawdę znają się na tym, co mają robić. Polecam ich.

Kowalski

Posty: 23

 
Miałem lata temu kominek w domu, natomiast to sam wszystko robiłem. Takie były czasy, iż szukało się oszczędności. Według mnie na dziś to lepiej zlecać firmie, aby wszystkim się zajęła, albowiem na pewno znają się na tym lepiej.

Czarek

Posty: 4

 
Byłem w sklepie z kominkami w Krakowie i mają tam mnóstwo różnych wkładów. Mnie akurat interesował mały kominek bez żadnych rozprowadzeń. Dużo nie kosztował, a w cenie była jeszcze profesjonalna instalacja i montaż.

wieśka44

Posty: 12