picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

ulotki Lubin, kogo polecicie ?

ulotki Lubin, kogo polecicie ?

Szukam firmy, która oferuje profesjonalny packaging. Chce stworzyć nowe opakowanie, które będzie przyciągało wzrok i nie za bardzo wiem, kogo do pomocy wybrać.

Robuś

Posty: 2

 
Jakiś czas temu zamawiałem kasetony reklamowe w Lubinie w agencji https://www.raval.pl/reklama-zewnetrzna i jestem niezmiernie zaspokojony. Oni niezmiernie dobrze się na wszystkim znają.

Dzidzidek

Posty: 3

 
Według mnie niesłychanie potrzebna jest identyfikacja firmy, albowiem inaczej nie ma szans na zaistnienie. Logo, materiały reklamowe i wiele innych. Bez tego klient nie wie, że istniejemy. Trzeba skontaktować się z agencją reklamową. Oni najlepiej wiedzą, czego nam potrzeba.

Sarenka

Posty: 7

 
Zastanawiałem się czy zlecać projektowanie opakowań czy zrobić coś samemu. Skontaktowałem się z agencją reklamową i powiem Wam, że to była właściwa decyzja.

Facio

Posty: 6

 
Zamawiałem materiały reklamowe w Lubinie w jednej z agencji. Sami wyszli z inicjatywą, co zamówić, aby ta reklama była jeszcze niezwyklej efektywna. Rzeczywiście to zadziałało. Widać, że ludzie lubią dostawać niesłychanie oryginalne materiały reklamowe, zatem amatorzy jak i profesjonaliści powinni to wykorzystać dla siebie.

tasdefleja

Posty: 23

 
Dużo ludzi myśli, iż bez reklamy da się obecnie zaistnieć. Na nieszczęście, natomiast ilość firm z każdej branży jest ogromna. Te firmy, jakie się promują mają o sporo większe możliwości na zaistnienie. Trzeba wykorzystać do tego każdą okazję.

elaela00

Posty: 14

 
My poza typową reklamową zamówiliśmy znakowaną odzież i teraz każdy pracownik wygląda jak żywa reklama. Na ubraniach letnich i zimowych jest logo i inne oznaczenia.

englandrm

Posty: 4