picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

odszkodowania powypadkowe, polecicie ?

odszkodowania powypadkowe, polecicie ?

Doszło do potrącenia rowerzysty na pasach i chce się ubiegać o odszkodowanie. Czy jest jakaś kancelaria, jaka takimi sprawami się zajmuje i wygra?

dermuster

Posty: 1

 
Trzeba od razu skontaktować się z firmą, która zajmuje się odszkodowaniami. Oni bardzo dobrze się na tym znają, dlatego są w stanie nam pomóc. Przejrzą dokumenty i dadzą nam odpowiedź czy są w stanie zająć się sprawą. Sami nigdy nie wywalczymy takiego odszkodowania jak oni.

pawel253

Posty: 5

 
Korzystałem już kilka razy z różnych kancelarii. Może i biorą za to pieniądze, ale czy my wiedzielibyśmy jak mamy sami się za to zabrać? Mało, kto z nas jest ekspertem w prawie. Sądy inaczej patrzą, jeśli sprawą zajmują się profesjonaliści, dlatego warto się do nich zgłosić.

D.N.O.

Posty: 20

 
Znajomy miał odszkodowanie za wypadek na pasach i w tym pomogła mu firma https://odszkodowaniapowypadkowe.com.pl. Z tego, co wiem to bardzo dobrze się znają na swojej pracy i chętnie każdemu pomagają, dlatego warto im zaufać i się do nich zgłosić.

Ananasek4

Posty: 9

 
Mnie to, co przyznał ubezpieczyciel to były śmieszne pieniądze. Długo dochodziłem do siebie po potrąceniu na pasach. Dobrze, że skorzystałem z firmy, która się tym zajmuje i oni niezmiernie chętnie mi we wszystkim pomogli.

freezyear

Posty: 23

 
Inne opcje są dostępne, wobec tego trzeba zadzwonić do takiej kancelarii, aby się dowiedzieć czy zajmą się naszą sprawą. Z tego, co wiem to nawet starsze sprawy są przez nich brane i potrafią wygrać niesłychanie spore pieniądze.

mikuser

Posty: 3

 
Z tego, co wiem to odszkodowanie z oc sprawcy wypadku śmiertelnego jest zawsze pokrywane. Nigdy takiego zdarzenia nie miałem także nie wiem jak to wygląda.

TomekK

Posty: 3

 
Wypadki były są i będą. Na nieszczęście taki mamy kraj. Dobrze, że od mnóstwo lat można walczyć o własne. Ubezpieczyciel zawsze daje niskie odszkodowanie i myśli, że my nie będziemy walczyć o własne. Nie można tego tak zostawić.

Tatusiekk

Posty: 10