picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

Kokon ogrodowy technorattan w Krakowie, gdzie kupujecie ?

Kokon ogrodowy technorattan w Krakowie, gdzie kupujecie ?

Mam cel nabyć jakiś wypasiony leżak ogrodowy z technorattanu, jak macie kogoś polecić w krakowie, to czekam. Dziękuję.

Boss

Posty: 14

 
Jak kupować meble ogrodowe to tylko z technorattanu, masz wtedy pewność, że nic się z nimi nie stanie nawet po wielu sezonach. W krakowie jest kilka sklepów godnych polecenia, w tym również i ten. Życzę udanych zakupów kochani i udanego kolejnego sezonu oczywiście. Pozdrawiam.

Alimner56

Posty: 18

 
W ogrodzie konieczna jest huśtawka:) Polecam ogrodową wersję z technorattanu ze sklepu w krakowie http://modnymebel.istore.pl/pl/hamaki-i-hustawki

mariuszek

Posty: 12

 
W naszym ogrodzie najbardziej jesteśmy zadowoleni z kupna huśtawki ogrodowej z technorattanu, kupowaliśmy też w krakowie. Jest okupywana poprzez dzieci, wieczorami to ja spędzam na niej miłe chwile z książką.

Fimnerty6

Posty: 15

 
Bardzo śliczne, widziałam na własne oczy. Kapitalna jakość mebli ogrodowych z krakowa, zatem też wam polecam. Ja będę już niedługo robić nabycie, chcę też nabyć altanę, żeby było gdzie schronić się przed słoneczkiem:) Polecam i gorąco pozdrawiam.

Franusik3

Posty: 9

 
Naciąłem się u nierzetelnego sprzedawcy w sieci na meble ogrodowe. Tutaj widać, iż jest rzetelnie, niemniej jednak najlepiej podjechać sobie osobiście do sklepu w krakowie i wykonać nabycie. Moje meble rozpadły się po sezonie, z pewnością nie był to technorattan:( Teraz jestem już dużo niezwyklej czujny:) Pozdrawiam wszystkich forumowiczów.

Iwona3

Posty: 23

 
Kapitalna propozycja mebli ogrodowych z krakowa. Osobiście kupowałam u nich zestaw kawowy. Mały stoliczek, krzesła. Bardzo dobrze się je uzytkuje, nic się z nimi nie dzieje i mam nadzieję, że jeszcze poprzez długo będą nam służyły. To rzetelny sklep, godny polecenia wszystkim, jakim zależy na jakości tego co kupują.

pawel253

Posty: 8

 
Pytanie o meble ogrodowe rattanowe? Tu w krakowie mamy dużo dobrych ofert. Kupiłem do ogrodu meble z tego materiału i naprawdę jestem zadowolony, choć mówiono mi, że do końca nie jest tak trwały jak technorattan. U mnie się sprawdza i wygląda wspaniale, stylowo i z klasą.

trapkodobry

Posty: 18

 
Nie ma lepszego pomysłu niż taka altana ogrodowa, jak ta z krakowa ze sklepu,w którym dokładnie kupowałam cały gotowy zestaw. Polecam tę firmę, bo jest rzetelna. Nie szukałabym na waszym miejscu nigdzie dalej, szybka wysyłka, towar zgodny z tym co piszą i trwały materiał na lata.

beata77

Posty: 17

 
Jak dla mnie bomba. Najbardziej spodobała mi się propozycja koszy z technorattanu, cacko jak nie wiem co i będę go kupować. Nie widziałam nigdzie takich mebelków, jak tu w tym sklepie z krakowa. Mają nosa do tego, co podoba się klientom:)

Vickson

Posty: 15