picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

Jaka firma wykonuje profesjonalne przegrywanie vhs ?

Jaka firma wykonuje profesjonalne przegrywanie vhs ?

Poszukuję firmy (dobrej), jaka jest w stanie nagrać kilka moich nagrań vhs na płytę cd. Jeżeli ktoś zna dobrą firmę lub może to wykonać we własnym zakresie proszę o pilny kontakt. Nagrania są dla mnie gigantyczną wartością więc proszę o pomoc tylko profesjonalistów.

Ymooo2

Posty: 22

 
Taka kopia nagrania vhs może być perfekcyjnym pomysłem na prezent na przykład dla dziadka czy rodziców. Ja około rok temu przegrałem kasetę vhs ze ślubu rodziców i podarowałem im w prezencie. Technicy podkręcili obraz oraz dźwięk także fakt jest niesamowity.

DobraReklama

Posty: 18

 
Kiedyś troszkę szukałem na temat w Internecie ale ciężko było cokolwiek innego odnaleźć ale może dzisiaj to się zmieniło. Ja nagrałem kamerą po tym jak puściłem w odtwarzaczu. Jakość troszkę nie do końca znakomita ale zawsze mona zachować pamiątkę na długie lata. Jakbyś odszukał coś to proszę podaj dane.

Mr Frog

Posty: 24

 
Czy udało ci się już może odszukać rozwiązanie? Planuje nagrać na płyty dvd kilka starych rodzinnych pamiątek aby na wspólnych rodzinnych spotkaniach móc jeszcze raz wrócić do tych czasów. Element kaset nie jest w wyśmienitym stanie dlatego zależy mi na tym. Liczę na porady oraz dane do prawdziwych specjalistów zaś nie amatorów, którzy mogą robić to źle.

michas901

Posty: 23

 
Przeszukałem kilka for, zadawałem pytania ale nikt nie prowadził mi nic wyjątkowego. Chyba będę zmuszony odnaleźć porządny odtwarzacz, którym odtworzę kasetę i nagram kamerą cyfrową bo innej opcji nie widzę. Chyba, iż ktoś zna doskonalsze rozwiązanie więc czekam.

Z góry dziękuję za wszystkie odpowiedzi i pomoc.

reavan

Posty: 15

 
Szukam identycznej usługi, proszę o nakaz sprawdzonej firmy, która nie zepsuje mojej kasety. Raz już się tak stało wobec tego też nie mam zamiaru korzystać z usług amatorów. Jestem w stanie dobrze zapłacić za wysoką jakość nagrania. Słyszałem, że obraz można trochę naprawić wobec tego też liczę na pomoc profesjonalistów.

Zbyszek

Posty: 17

 
Jeżeli szukasz porządnej oferty to mogę zapytać wujka albowiem z tego co wiem ostatnio korzystał z takich usług. Film po nagraniu na vhs wygląda niesamowicie. Doskonalsze kolory, jakość oraz ostrość dało wyborny efekt. Warto wydać kilkanaście złoty albowiem potem możemy sobie nawet zrobić kilka kopii zapasowych i wręczyć je swoim bliskim.

Alaneq

Posty: 18

 
Witaj, pilnie proszę cię o pomoc jeżeli cos znalazłeś. Już niedługo rocznica ślubu moich rodziców i to w dodatku 50 więc chciałbym jako prezent podarować im nagranie z czasów mojej młodości, jakie udało mi się odnaleźć u babci. Wiem, ze jest taka opcja ale nie mam konkretnego rozwiązania.

pietryn045

Posty: 34

 
Propozycja http://www.vhs24.pl jest rozwiązaniem waszego problemu. Korzystałem już kilkukrotnie i polecam znajomym. Technicy potrafią uatrakcyjnić nasz film dzięki czemu film będzie jest ładniejszy. Kilkanaście złotych jest warte utrzymania pamiątki na zawsze. Dla naszych pokoleń.

irek157

Posty: 20